Latvijas vēstniecība Īrijā

06.05.2021. 14:46

Adrese:

23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland (skatīt kartē)

Vēstniecības kanceleja:

Tālrunis: +353 (0) 1 478 0161 (politiskie, ekonomiskie jautājumi)

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konsulārā nodaļa:

Tālrunis: +353 (0) 1 478 0156

(pases/eID kartes, izziņas, pilsonības jautājumi, citi konsulārie pakalpojumi)  

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zvani par konsulārajiem jautājumiem tiek pieņemti:

pirmdien, trešdien, piektdien - no 14:00 līdz 16:00;

otrdien, ceturtdien - no 10:00 līdz 12:00.

Ārpus konsultāciju laika aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vēstniecības darba laiks:

Darba dienās no 8:30 līdz 17:00

Konsulārās nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks (tikai pēc iepriekšēja pieraksta):

Pirmdien, trešdien, piektdien - no 10:00 līdz 13:00

Otrdien, ceturtdien - no 13:00 līdz 16:00

 -------------

Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju ierobežojošos pasākumus Īrijā, apmeklētāju pieņemšana klātienē Latvijas vēstniecībā Īrijā notiek ierobežotā apjomā un tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Elektroniskais pieraksts tiešsaistē uz pases/eID kartes noformēšanu pieejams šeit - https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

Aicinām ievērot Īrijas kompetento iestāžu norādījumus un veselības drošības prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, tai skaitā pārvietošanās ierobežojumus. Gadījumos, kad nevarat ierasties uz rezervēto apmeklējumu, aicinām atcelt pierakstu uz pases/eID kartes noformēšanu elektroniskajā pieraksta sistēmā vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Zemāk norādītie konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti tikai attālināti pa pastu vai personai identificējoties www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Iedzīvotāju reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Papildu informācijai par konsulāro pakalpojumu saņemšanu attālināti aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 (+353 (0) 1 478 0156) vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vēstniecība un Konsulārā nodaļa ir slēgta Latvijas svētku dienās. Īrijas oficiālajās brīvdienās apmeklētāju pieņemšana netiek veikta.

1. janvāris

Jaungada diena

*

Lielā Piektdiena, Pirmās Lieldienas un otrā Lieldienu diena

1. maijs

Darba svētki, Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena

4. maijs

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

23. jūnijs

Līgo diena (vasaras saulgrieži)

24. jūnijs

Jāņu diena (vasaras saulgrieži)

18. novembris

Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

24., 25. un 26. decembris

Ziemassvētki (ziemas saulgrieži)

31. decembris

Vecgada diena