Konsulārā informācija

04.08.2020. 16:04

Ņemot vērā Īrijā ieviestos ierobežojošos pasākumus saistībā ar Covid-19 izplatību, Konsulārās nodaļas pieņemšana ir atsākta ierobežotā apjomā un apmeklētāji uz personu apliecinošu dokumentu noformēšanu tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Apmeklētāji bez pieraksta pieņemti netiks.

Elektroniskais pieraksts tiešsaistē uz pases/eID kartes noformēšanu pieejams šeit - https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

Zemāk norādītie konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti tikai attālināti pa pastu vai personai identificējoties  www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Iedzīvotāju reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Papildu informācijai par konsulāro pakalpojumu saņemšanu attālināti aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu  pa tālruni 01 478 0156 (+353 1 478 0156) vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

---------------

Konsulārās nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks un kontaktinformācija:

pirmdien, trešdien, piektdien - no 10:00 līdz 13:00

otrdien, ceturtdien - no 13:00 līdz 16:00

Tālrunis: 00 353 (0) 1 478 0156

(zvanīt ārpus Konsulārās nodaļas pieņemšanas laikiem)

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

IESNIEDZOT VAI SAŅEMOT DOKUMENTUS KONSULĀRAJĀ NODAĻĀ JĀUZRĀDA DERĪGS PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS - PASE VAI eID KARTE.

 

Samaksu par pakalpojumu vēstniecībā iespējams veikt tikai ar maksājumu karti. Maksājumu var veikt arī cita persona ar savu maksājuma karti – šajā gadījumā šīs personas klātbūtne Konsulārajā nodaļā ir obligāta (personai obligāti jāuzrāda pase/eID karte).

Konsulārais Reģistrs

Vēstniecība aicina Latvijas iedzīvotājus reģistrēt savu uzturēšanos ārvalstīs Konsulārajā reģistrā. Minētā reģistrācija ļauj nodrošināt šīm personām konsulārās palīdzības sniegšanu ekstremālās situācijās. Reģistrācija Konsulārajā reģistrā ir brīvprātīga un par reģistrāciju netiek iekasēta samaksa. No 2009.gada 1.janvāra reģistrēties iespējams Internetā on-line režīmā, izveidojot savu profilu un pievienojot jaunus ceļojumus konsulārā reģistra datu bāzē.

Palīdzība ārkārtas situācijās