LATVIJAS REPUBLIKAS VĒSTNIECĪBA VĀCIJAS FEDERATĪVAJĀ REPUBLIKĀ

07.08.2020. 15:55

Informējam, ka Latvijas Republikas vēstniecības Vācijas Federatīvajā Republikā Konsulārās nodaļas pieņemšana tiek atsākta ierobežotā apjomā no 2020.gada 14.maija.

Lūdzam ņemt vērā, ka vēstniecībā pieņems apmeklētājus tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Apmeklētāji bez pieraksta pieņemti netiks.
Iesniegumi, kas nepieciešami, lai varētu pieteikt pasi vai personas apliecību, tiks nosūtīti iepriekš. Lūdzam tos jau aizpildītus iesniegt vēstniecībā tikšanās laikā.

Vienlaicīgi Konsulārās nodaļas telpās tiks ielaists tikai viens apmeklētājs vai vienas ģimenes locekļi.
Pieņemšanas laikā lūdzam lietot sejas aizsarglīdzekļus/maskas.

Uzturoties vēstniecības teritorijā, lūdzam stingri ievērot vēstniecības darbinieku norādījumus un ar izpratni uzņemt neērtības, kas saistītas ar iespējamo gaidīšanu ārpus vēstniecības telpām.

Ārkārtas situācijās lūdzam zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11.

Adrese:

Reinerzstrasse 40/41,
14193 Berlin.
(skatīt kartē)

vestnieciba better
 

Par pasēm, bērnu reģistrāciju,
ārkārtas situācijās, lūdzu, skat.
sadaļu "Konsulārā
informācija"

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēstniecības ziņas

17. jūlijs, 09:48
Tallinā norisināsies Baltijas valstu un Vācijas ārlietu ministru sanāksme

2020. gada 20. jūlijā Tallinā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies ikgadējā 3+1 Baltijas valstu un Vācijas ārlietu ministru sanāksmē, kurā tiksies ar Igaunijas ārlietu...

Lasīt vairāk