Ievas Krūmiņas personālizstādes “Zaudējot gravitāciju” atklāšana Polockas mākslas galerijā.

22.01.2019. 13:19

2019. gada 11. janvārī Polockas mākslas galerijā tika atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas tekstila nodaļas vadītājas Ievas Krūmiņas personālizstāde “Zaudējot gravitāciju”. Jau trešo gadu pirmā Latvijas mākslinieku izstāde Vitebskas apgabalā tiek atklāta Polockas mākslas galerijā. Ievas Krūmiņas izstāde turpina šo tradīciju.

Izstādes atklāšanā piedalījās Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā vadītājs Uģis Skuja, kurš savā uzrunā atzīmēja, ka tradīcija sākt izrādīt Latvijas mākslinieka darbus Vitebskas apgabalā tieši Polockas mākslas galerijā ir jau sevi pierādījusi kā dzīvotspējīgu, un īpaši iepriecina, ka tā izveidojusies Polockā, kura ir viena no aktīvākajām Latvijas sadarbības pilsētām Vitebskas apgabalā.

Izstādes kurators Mihass Cibuļskis, P. Mašerova Vitebskas valsts universitātes mākslas un grafikas fakultātes pasniedzējs, raksturoja Ievas Krūmiņas darbus un informēja izstādes apmeklētājus par šīs mākslas jomas specifiku un izstādes nozīmīgumu Vitebskas reģiona mākslas dzīvē.

Izstādes apmeklētāji atklāšana laikā pauda atzinīgus vārdus par šīs ļoti interesantās izstādes norisi Polockas mākslas galerijā.

Ievas Krūmiņas izstādē “Zaudējot gravitāciju” ir iekļauti darbi, kuri ir izstrādāti īpašā tehnikā un parāda ļoti plašās tekstila mākslas iespējas.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā