Notiks Vitebskā nozīmīgākais Latvijas simtgades pasākums

28.11.2018. 09:15
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

auseklis fin cmyk a5 horizontal

Ņemot vērā Baltkrievijas Republikas Vitebskas apgabala ģeogrāfisko novietojumu – tiešo robežu ar Latvijas Republiku, kā arī nepieciešamību turpināt attīstīt Latvijas sadarbību ar Vitebskas apgabalu, tai skaitā starp pašvaldībām, uzņēmējiem un uzņēmēju organizācijām, kā arī kopēju tūrisma maršrutu izveidē, 2018. gada 29. novembrī Latvijas konsulāts Vitebskā organizē vērienīgu pasākumu “Latvijas novadu dienas Vitebskā”. Tā mērķis ir identificēt tās jomas un iespējas, kuras var tikt īstenotas Latvijas un Vitebskas apgabala sadarbības ietvaros.

Pasākuma programma ir daudzpusīga: plenārsesija par Latvijas un Vitebskas apgabala ekonomikas jautājumiem un sadarbības iespējām, abu valstu pašvaldību pārstāvju tikšanās un uzņēmēju biznesa forums, tūrisma forums, kā arī Latvijas uzņēmumu, pašvaldību, tūrisma operatoru u.c. Latvijas pārstāvēto nozaru izstāde un prezentācijas.

Latvijas novadu dienās plānota plaša Latvijas un Vitebskas apgabala pašvaldību un uzņēmumu pārstāvība. Gaidāma arī Latvijas Republikas vēstnieka Baltkrievijas Republikā Mārtiņa Virša dalība. Novadu dienas noslēgs Latvijas simtās gadadienas koncerts “Veltījums Latvijai”, kurā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solisti.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā