Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas delegācija pārrunā sadarbības iespējas Vitebskas apgabalā

07.06.2016. 09:34

30. un 31. maijā Vitebskas apgabalu apmeklēja Latvijas Universitātes akadēmiskās bibliotēkas delegācija: direktore Venta Kocere, projektu vadītājs Valdis Mazulis un fotogrāfs Roberts Svižeņecs.

Vizītes laikā delegācija apmeklēja Polockas grāmatu izdevniecības muzeju, Vitebskas Valsts medicīnas universitātes bibliotēku, Oršas pilsētas bibliotēku, kā arī Vitebskas apgabala bibliotēku.

Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēkas direktore Venta Kocere pārrunāja nākotnes sadarbības iespējas ar Vitebskas apgabala bibliotēkām. Sadarbībā iekļautos gan apmaiņa ar grāmatām un dažādiem izdevumiem, kā arī apmaiņa bibliotēkas rīcībā esošajām izstādēm.

Atsevišķā pasākumā Latvijas Universitātes akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere nodeva Vitebskas apgabala bibliotēkai dāvinājumu ar Latvijā izdotām grāmatām par kultūras tēmu, kā arī tautasdziesmu krājumus.

Grāmatu nodošanas pasākumā, Latvijas konsuls Vitebskas apgabalā Uģis Skuja teica uzrunu, kurā atzīmēja būtisko nozīmi sadarbībai kultūras un izglītības jomā, kā arī izteica novēlējumu šo sadarbību turpināt ar valstu kultūrvēsturiskā mantojuma apliecinošu izstāžu apmaiņu.

Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka plāno noslēgt sadarbības līgumus ar Polockas grāmatu izdevniecības muzeju, Oršas pilsētas bibliotēku un Vitebskas medicīnas valsts universitātes bibliotēku.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā