Pārrunā ciešākas Latvijas un Vitebskas apgabala uzņēmēju sadarbības iespējas

23.03.2016. 15:05

22. martā Vitebsku apmeklēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizēta uzņēmēju delegācija – transporta un loģistikas, izstāžu organizēšanas, mežizstrādes jomas uzņēmēji –, kā arī pārstāvis no Ārvalstu investīciju padomes. Vizīte bija organizēta, lai tostarp informētu Vitebskas uzņēmējus par atbilstošu ražošanas standartu ieviešanu un Baltkrievijā ražotās produkcijas sertifikāciju atbilstoši ES noteiktajām normām. Apmeklējuma laikā Latvijas uzņēmēji tikās ar Vitebskas apgabala uzņēmējiem, Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas Vitebskas nodaļas pārstāvjiem, kā arī apmeklēja kokapstrādes un mēbeļu ražošanas uzņēmumu “Vitebskdrev”.

Sarunās Latvijas konsuls Vitebskā Uģis Skuja atzinīgi novērtēja Latvijas uzņēmēju interesi par biznesa attīstības iespējām Vitebskas apgabalā, uzsverot, ka šī ir jau otrā Latvijas uzņēmēju vizīte 2016. gada martā. Viņš novēlēja veiksmi biznesa kontaktu dibināšanā.

Vizītes laikā Vitebskā tika uzsāktas sarunas par vairāku Latvijas un Vitebskas apgabala uzņēmumu sadarbību, tāpat puses pārrunāja jautājumus par produkcijas kvalitātes standartu ievērošanas nosacījumiem Baltkrievijā ražoto preču eksportam uz Latviju. Šobrīd tiek plānoti arī turpmākie soļi uzņēmēju sadarbības veicināšanai, tai skaitā uzņēmēju apmaiņas vizītes, semināri Baltkrievijas uzņēmējiem.

Latvijas uzņēmēju vizīti organizēja LTRK sadarbībā ar Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas Vitebskas nodaļu, un Latvijas konsulātu Vitebskā.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā