Latvijas konsulāta Vitebskā vadītājs atzinīgi novērtē uzņēmēju interesi par sadarbību

10.03.2016. 17:35

10. martā Latvijas konsulātā Vitebskā notika Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekļa Andra Vanaga un valdes padomnieka reģionālajos jautājumos Jura Sleņģa tikšanās ar Vitebskas apgabala uzņēmējiem un uzņēmēju organizācijām.

Sarunu dalībniekus uzrunāja Latvijas konsulāta Vitebskā vadītājs Uģis Skuja, kurš atzinīgi novērtēja uzņēmēju interesi gan Latvijā, gan Vitebskā par savstarpējās sadarbības iespējām un labo pieredzi.

LTRK pārstāvis Andris Vanags norādīja, ka Latvijas uzņēmēji ir atvērti sadarbībai ar Baltkrievijas uzņēmējiem, un tā būtu abpusēji izdevīga, īpaši uzsverot labvēlīgo situāciju sadarbībā starp Latviju un Baltkrieviju, kā arī nepieciešamību attīstīt sadarbību dažādās uzņēmējdarbības formās.

Vairāki Vitebskas apgabala uzņēmēji izrādīja interesi par sadarbību ar Latvijas uzņēmējiem tādās jomās kā kokapstrāde, pārtikas ražošana un apģērbu ražošana.

Atsevišķa sadaļa tikšanās laikā tika veltīta Vitebskas brīvās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām Latvijas uzņēmējiem, kā arī sadarbībai ar Latvijā izveidotajām brīvajām ekonomiskajām zonām.

Puses vienojās par iespējami plašāku Vitebskas apgabala uzņēmēju dalību LTRK rīkotajos pasākumos un biznesa forumos, kuros pastāv iespēja atrast sadarbības partnerus. LTRK kameras pārstāvji konsultēja Vitebskas apgabala uzņēmējus par specifiskajām prasībām, kādas ir noteiktas Latvijā uzņēmējdarbības jomā.

Tikšanos organizēja Latvijas konsulāts Vitebskā, sadarbība ar LTRK un Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas Vitebskas nodaļu.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā