Novopolocka un Smiltenes novads veido pārrobežu sadarbību

16.04.2015. 17:26

No 15. līdz 17. aprīlim Novopolockā, Baltkrievijā, uzturas Smiltenes novada pašvaldības pārstāvju un uzņēmēju delegācija, kuru vizītē pavada Latvijas konsulāta Vitebskā vadītāja, konsule Dagnija Lāce-Ate. Vizītes mērķis ir uzsākt pārrobežu sadarbību starp abām pašvaldībām. Smiltenes novada delegācija tika iepazīstināta ar Novopolockas izglītības un kultūras iestāžu, kā arī lielāko ražošanas uzņēmumu darbu.

Smiltenes novada un Novopolockas pārstāvji sarunu laikā vienojās, ka sākotnēji plāno attīstīt sadarbību kultūras apmaiņas un sporta jomā, izmantojot abu pašvaldību rīcībā esošo sporta infrastruktūru. Baltkrievijas puse tāpat interesējās par Smiltenes novada pieredzes pārņemšanu atkritumu apsaimniekošanā un sadarbības izveidi mežizstrādes nozarē.

Novopolockas delegācija Smiltenes novadu apmeklēja 2014. gadā. Šovasar abas pašvaldības plāno parakstīt sadarbības līgumu.

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā