Vitebskā pārrunā sadarbības iespējas konsulārās palīdzības jomā

16.04.2015. 16:46

15. aprīlī Latvijas konsulātā Vitebskā notika seminārs par konsulārās palīdzības jautājumiem un iespējām veicināt starpinstitucionālo sadarbību konsulārās palīdzības sniegšanā ES pilsoņiem. 

Pasākuma laikā Konsulāta vadītāja Dagnija Lāce - Ate semināra dalībniekus iepazīstināja ar Konsulāta iespējām sniegt atbalstu Latvijas un citu ES dalībvalstu valstspiederīgajiem tādās ārkārtas situācijās kā ceļošanas dokumentu nozaudēšana, palikšana bez materiālajiem līdzekļiem vai nelaimes gadījumi. Tāpat tika pārrunāta sadarbība nepilngadīgu personu interešu aizsardzībā. Notika arī diskusija par ērtākajiem un produktīvākajiem sadarbības veidiem  iespējami ātrākai palīdzības nodrošināšanai personai.

Seminārā piedalījās Vitebskas apgabala amatpersonas un Latvijas – Baltkrievijas pierobežas rajonu pārstāvji, kuru ikdienas pienākumi saistīti ar atbalsta sniegšanu ārvalstniekiem.  

 


Preses kontaktiem:

Konsulāts Vitebskā
Adrese: 27a B.Hmelnickogo Str., 210015 Vitebsk, Belarus
Telefons: + (375) 212 614 482
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā