Vitebskā norisinās jauniešu minifutbola turnīrs

14.07.2015. 13:19

No 1. līdz 3. augustam Vitebskā norisinājās jauniešu minifutbola turnīrs, kurā piedalījās meiteņu un zēnu komandas no Baltkrievijas Vitebskas apgabala, Lietuvas pilsētas Zarasiem un Latvijas - Rēzeknes un Daugavpils. Latviju turnīrā pārstāvēja Daugavpils jauniešu futbola komanda, Rēzeknes jauniešu futbola komanda, Daugavpils meiteņu futbola komanda un Rēzeknes novada meiteņu futbola komanda. Daugavpils meiteņu futbola komanda izcīnīja 3. vietu meiteņu komandu grupā.

Atklāšanā 1. augustā piedalījās arī Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā vadītāja, konsule Dagnija Lāce-Ate. Konsule iepazinās ar jaunajiem sportistiem un novēlēja viņiem spēku un izturību karstajā laikā, kā arī labus sportiskos panākumus.

Turnīrs notika Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu sadarbības projekta LLB-1-099 „Izglītības, veselības un sociālās jomas attīstības uzlabošana Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežas reģionā” ietvaros.

 

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.