Vitebskā atklāj fotoizstādi „Pasaule sievietes acīm” ar Latvijas mākslinieču dalību

14.07.2015. 13:20

18. jūlijā Vitebskā atklāta starptautiska fotoizstāde „Pasaule sievietes acīm”, kurā līdztekus fotomāksliniecēm no Baltkrievijas, Bulgārijas, Lielbritānijas, Vācijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Kanādas, Lietuvas, Krievijas, ASV, Ukrainas un Čehijas ar saviem darbiem piedalās arī fotomākslinieces no Latvijas: Elīna Bindere (Jēkabpils), Vineta Jaunzeme (Liepāja), Daina Ģībiete (Liepāja), Līga Bora (Liepāja), Līga Ēvaldsone (Liepāja), Tamāra Patrejeva (Rīga) un Ilona Pulkstene (Jūrmala). Pirms eksponēšanas Vitebskā izstāde tikusi izstādīta Haifā (Izraēlā), un tās turpmākajā eksponēšanas grafikā iekļauta Francija, Krievija un Ukraina.

Šī projekta izstāde Vitebskā viesojas jau otro gadu, savukārt pats projekts tiek īstenots jau piekto reizi. Fotomākslinieces no Latvijas šajā projektā piedalās pirmo reizi.

Izstādes svinīgajā atklāšanā piedalījās un uzrunu teica Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā vadītāja, konsule Dagnija Lāce-Ate. Uzrunā konsule pateicās projekta organizatoriem un dalībniekiem par ieguldīto darbu un iniciatīvu, kā arī uzsvēra šādu projektu pozitīvo nozīmi.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.