Vitebskā parakstīts Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un Vitebskas Marka Šagāla muzeja sadarbības līgums

14.07.2015. 13:28

12.novembrī Latvijas Republikas konsulātā Vitebskā tika parakstīts Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un Vitebskas Marka Šagāla muzeja sadarbības līgums.

Līgumu parakstīja Daugavpils pilsētas Domes Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra direktors Aleksejs Burunovs, kā arī Vitebskas pilsētas izpildkomitejas Ideoloģiskā darba, kultūras un jaunatnes lietu komitejas vadītāja Natālija Šijenoka un Vitebskas Marka Šagāla muzeja direktore Ludmila Hmeļņickaja.

Sadarbības līgums paredz savstarpēju atbalstu, mākslas centriem organizējot un popularizējot dažādus mākslas projektus, kā arī kopīgu tūrisma maršrutu izveidi un reklāmu.

Sadarbības līguma parakstīšana Vitebskā notika Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā sadarbībā ar Vitebskas pilsētas un Latvijas kultūras institūcijām rīkoto tradicionālo Latvijas dienu Vitebskā ietvaros. Šajā gadā Latvijas dienas Vitebskā jau ir piedāvājušas Vitebskas skatītājiem gleznotājas Agnijas Ģērmanes personālizstādi (Marka Šagāla muzejā), Daugavpils Marka Rotko mākslas centra fondu keramikas izstādi „Pēteris Martinsons un Latvijas laikmetīgā keramika”, kā arī ir plānota vēl vienas keramiķim Pēterim Martinsonam veltītas izstādes atklāšana (sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru) un Daugavpils Latviešu biedrības akardeonistu orķestra koncerts.

Preses kontaktiem:

Vicekonsule - konsulāta vadītāja

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.