Vitebskā informē par tūrisma produktu „Eiropa uz riteņiem”

14.07.2015. 13:31

18.jūnijā Vitebskā tika prezentēts tūrisma produkts „Eiropa uz riteņiem” («Европа на колесах»), kas piedāvā ekskursiju ar autobusu, veicot rezervāciju on-line sistēmā. Pasākumu organizēja produkta izstrādātāji, tūroperatori „Relaks Tūre” un „Rīgas tūrisma aģentūra”, sadarbībā ar Latvijas Republikas konsulātu Vitebskā un Vitebskas tūroperatoru „ILVA”. Vairāk nekā divdesmit pasākuma dalībnieki, konsulātā akreditētie tūroperatori, tūrisma nozares pārstāvji un žurnālisti tika iepazīstināti gan ar on-line rezervācijas sistēmā iekļautajiem maršrutiem, gan ar sadarbības nosacījumiem.

Jaunā tūrisma produkta piedāvājums izraisīja plašu interesi, un prezentācijas noslēgumā tika noslēgti jau četri sadarbības līgumi, kas ļaus Vitebskas apgabala tūroperatoriem piedāvāt saviem klientiem Latvijā izstrādātus tūrisma maršrutus pa visu Eiropu, kuri sāksies un beigsies ar Latvijas vai Rīgas padziļinātu iepazīšanu. Kā norādīja pasākuma apmeklētāji, Latvija kā tūrisma galamērķis iegūst aizvien lielāku popularitāti Vitebskas apgabala iedzīvotāju vidū. Īpaši liels pieprasījums ir pēc tūrisma braucieniem, kuros tiek apvienots Latvijas un citu Eiropas valstu apmeklējums.

Pirms prezentācijas konsulāts organizēja tikšanos ar akreditēto tūroperatoru pārstāvjiem, lai pārrunātu turpmākās sadarbības nosacījumus, informētu par izmaiņām un aktualitātēm darbā, šogad uzsākot Polijas un Igaunijas pārstāvību īstermiņa ieceļošanas vīzu izsniegšanā.

19.jūnijā tūrisma produkta „Eiropa uz riteņiem” prezentācija notiks Minskā ar Latvijas vēstniecības Baltkrievijā atbalstu.