Daugavpilī tiekas Vitebskas apgabala un Latvijas tūroperatori

14.07.2015. 13:32

14. un 15.jūnijā Daugavpilī norisinājās Vitebskas apgabala tūroperatoru vizīte, kuras mērķis bija iepazīties ar Daugavpils tūrisma piedāvājumu, it īpaši – jaunatklāto Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Vizītē piedalījās piecu tūrisma uzņēmumu pārstāvji.

Vienlaikus Daugavpilī ieradās arī Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas pārstāvji, lai ar Vitebskas apgabala tūroperatoriem apspriestu iespējas veidot kopīgus tūrisma maršrutus un paplašināt biznesa sadarbību.

Kā pēc vizītes norādīja Vitebskas tūroperatoru pārstāvji, Daugavpils tūrisma piedāvājums ir ļoti plašs, ar labu un konkurētspējīgu tūrisma infrastruktūru, kas sniedz iespējas nākotnē plānot pilnvērtīgus tūrisma grupu braucienus. Vizītes laikā ir jau notikušas konkrētas biznesa sarunas, kuras tuvākajā laikā pārraugs kopīgos sadarbības projektos.

Vizīte tika organizēta, Latvijas Republikas konsulātam Vitebskā sadarbojoties ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.