Vitebskā Latvijas enerģētikas nozares uzņēmēji dalās ar savu pieredzi forumā „Inovācijas energoefektivitātē”

14.07.2015. 13:34

6.februārī Vitebskā, Baltkrievijas Republikā, norisinājās 10. Starptautiskais energoefektivitātes forums, kura ietvaros notika seminārs „Energoefektīvu risinājumu potenciāls ražošanā. Latvijas pieredze”. Foruma dalībnieki tika iepazīstināti ar Latvijas pieredzi energoefektīvu risinājumu ieviešanā un izstrādātajiem tehniskajiem projektiem. Ar prezentācijām uzstājās RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta direktore prof. Dagnija Blumberga, kā arī savus tehnoloģisko risinājumus prezentēja Latvijas uzņēmumu pārstāvji (a/s „Komforts”, SIA „Ludzas Bioenerģija”). Semināru apmeklēja vairāk nekā 70 dalībnieki, to vidū – nozares uzņēmumu un pašvaldību vadītāji.

Kā norādīja prof. D.Blumberga, seminārs sniedza iespēju diskutēt par energoefektīvu risinājumu ieviešanas pieredzi Latvijā, aktualizējot nepieciešamību pievērst plašāku uzmanību energoefektivitātes jautājumiem un palīdzot pārvarēt stereotipus. Latvijas uzņēmumu pārstāvji arī uzsvēra iespēju iepazīstināt Baltkrievijas nozares profesionāļus ar saviem piedāvātajiem risinājumiem un iezīmēt Latviju kā potenciālu sadarbības partneri projektu energoefektivitātes jomā attīstīšanai.

Seminārs „Energoefektīvu risinājumu potenciāls ražošanā. Latvijas pieredze” Vitebskā notika ar aktīvu Latvijas Ārlietu ministrijas, vēstniecības Baltkrievijā un konsulāta Vitebskā atbalstu.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.