Vitebskā atklās konceptuālu izstādi ar mākslinieka Dmitrija Lavrentjeva dalību

14.07.2015. 13:35

9.janvārī Marka Šagāla muzejā Vitebskā tiks atklāta konceptuāla izstāde Trinity (,,Trīsvienība’’), kurā līdztekus baltkrievu autoru Leonīda Medvecka un Vladimira Makarova darbiem tiek eksponētas Latvijas mākslinieka Dmitrija Lavrentjeva gleznas un skulptūras. Izstāde veidota Ziemassvētku un gadumijas noskaņās, piedāvājot skatītājiem konceptuāli jaunu izstādes izveides veidu, trīs patstāvīgiem māksliniekiem apkopojot darbus savstarpēji papildinoša koptēla radīšanai. Līdztekus katra izstādes dalībnieka darbi ir raksturojami ar aktīviem jaunu pašizpausmes veidu meklējumiem un vēlmi paust skatītājiem spēcīgas emocijas.

Latvijas konsule Vitebskā Dagnija Lāce-Ate uzsver, ka Latvijas un Baltkrievijas mākslinieku kopīgi izveidotais projekts ir lielisks starpvalstu kultūras sadarbības piemērs, paužot prieku par iespēju iepazīstināt Vitebskas skatītājus ar šādu konceptuāli unikālu projektu.

Izstādi organizē Latvijas konsulāts Vitebskā sadarbībā ar Marka Šagāla muzeju Vitebskā. Ekspozīciju būs iespējams apskatīt mēnesi.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.