Vitebskas apgabala masu mēdiji informē par Rīgu kā tūrisma galamērķi

14.07.2015. 13:35

No 5. līdz 8. septembrim Latvijas Republikas konsulāts Vitebskā un Rīgas tūrisma attīstības birojs „LIVE Rīga” organizēja Vitebskas apgabala žurnālistu informatīvo vizīti Rīgā.

Vizītes rezultātā tika izveidoti informatīvi ziņu sižeti un publikācijas masu medijos, kas iedzīvotājiem sniedz plašu un daudzveidīgu ieskatu Rīgas kā tūrisma galamērķa piedāvātajās iespējās. Plaši tiek atspoguļoti Rīgas un Vecrīgas ievērojamākie arhitektūras objekti, īpaši akcentējot Melngalvju namu, jūgendstila celtnes, Vanšu tiltu, Centrāltirgu, kā ar iespējas atpūsties Jūrmalā un projekta „Gaumīgi Garšīgā Galvaspilsēta – Rīga” piedāvātās gastronomiskā tūrisma iespējas. Kopumā ir sagatavoti astoņi ziņu sižeti un pārraides Vitebskas apgabala reģionālajos televīzijas kanālos un trīs raksti laikrakstos, kā arī informācija ir pieejama masu mēdiju elektroniskajās mājas lapās.

Pēc vizītes žurnālisti tikās ar Latvijas konsulāta Vitebskā vadītāju, konsuli Dagniju Lāci-Ati, un  īpaši uzsvēra pārsteigumu par Rīgas vēsturiskā centra gleznainumu un ainavisko Daugavu, kura savā augštecē Vitebskā ir ievērojami šaurāka, kā arī akcentēja draudzīgo un viesmīlīgo Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret tūristiem un plašās iespējas nokļūt no Vitebskas uz Rīgu.

Žurnālisti izteica vēlmi apmeklēt Latvijas galvaspilsētu vēlreiz, lai atspoguļotu festivālu „Staro Rīga!” un gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014 pasākumiem.

Latvijas konsule Vitebskā

Dagnija Lāce-Ate

Tārunis: +375 29 71 000 45

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.