Latvijas burātāji sniedz paraugdemonstrējumus Vitebskas apgabalā

14.07.2015. 13:35

18.augustā Braslavā (Baltkrievija, Vitebskas apgabals) pilsētas svētkos notika Latvijas Mikro klases jahtu asociācijas pārstāvju burāšanas paraugdemonstrējumi, iepazīstinot Braslavas iedzīvotājus un pilsētas viesus ar burāšanas iespējām un regates norisi iekšējos ūdeņos. Regati organizēja Latvijas Mikro klases jahtu asociācija sadarbībā ar Latvijas konsulātu Vitebskā un Braslavas rajona izpildkomiteju.

Regatē piedalījās četras Latvijas un trīs Braslavas burātāju komandas. Regates mērķis bija iezīmēt Braslavu kā iekšējo ūdeņu burāšanas sporta pasākumu norises vietu, demonstrēt šī sporta veida iespējas tūrisma attīstības jomā un veicināt vietējo iedzīvotāju interesi par šo sporta veidu. Kā norādīja Braslavas rajona izpildkomiteja, plašie Braslavas rajona ezeri ir ļoti piemēroti, lai attīstītu iekšējo ūdeņu burāšanu gan kā sporta veidu, gan kā tūrisma infrastruktūru. Savukārt Latvijas Mikro klases jahtu asociācijas pārstāvji uzsvēra nepieciešamību veidot kontaktus ar kaimiņvalstu burātājiem, lai paplašinātu sacensību ģeogrāfiju un veicinātu burāšanas līmeņa celšanos reģionā.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.