Vitebskas apgabala pārstāvji iepazīs Latvijas un Rīgas tūrisma tēla izveides pieredzi

14.07.2015. 13:35

No 6. līdz 8.augustam notiks Vitebskas apgabala (Baltkrievija) tūrisma nozares pārstāvju pieredzes apmaiņas vizīte Rīgā. Tajā piedalīsies Vitebskas apgabala Tūrisma un sporta komitejas vadība, kā arī Braslavas un Glubokoje rajonu tūrisma attīstības organizācijas speciālisti. Vizīti organizē Latvijas konsulāts Vitebskā un Rīgas Tūrisma attīstības birojs „Live Rīga”.

Vitebskas apgabala pārstāvji iepazīsies ar „Live Rīga” pieredzi Rīgas pilsētas tūrisma tēla izveidē, piedāvājuma apkopošanā un mārketinga aktivitāšu organizācijā. Līdztekus notiks pieredzes apmaiņas tikšanās ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Ekonomikas ministrijas Tūrisma nodaļas un Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar Latvijas pieredzi tūrisma produktu radīšanā, vienota tūrisma tēla un kvalitātes kontroles sistēmas izveidē, kā arī tūrisma nozares uzņēmēju un politikas veidotāju sadarbības organizēšanā. Vizītes noslēgumā Vitebskas apgabala delegācija iepazīsies arī ar Usmas jahtkluba darbību un pārrunās iespējas attīstīt sadarbību mikro klases burāšanas jomā.

Vitebskas apgabala pārstāvji izteica vēlēšanos iepazīties ar Latvijas un Rīga pieredzi tūrisma tēla izveidē pēc maijā notikušās Latvijas tūroperatoru un „Live Rīga” pārstāvju vizītes Vitebskas apgabalā un tūrisma piedāvājuma prezentācijas, kuru organizēja Latvijas konsulāts Vitebskā. Vienlaikus jāatzīmē, ka „Live Rīga” maijā kļuva par laureātiem Minskā notikušajā Pirmajā starptautiskajā ģeogrāfiskā mārketinga un brendinga festivālā „Open”.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.