SVARĪGA INFORMĀCIJA CEĻOJOT TRANZĪTĀ CAUR LIETUVU!

25.03.2020. 10:33

Ārvalstnieki ar mērķi šķērsot valsti tranzītā tiks ielaisti Lietuvā līdz 25.marta plkst. 23.59! Lūdzam ievērot, ka tranzīts caur Lietuvu atļauts bez apstāšanās, grupās, obligāta eskorta pavadībā. Ierodoties Lietuvas lidostās un Klaipēdas ostā jau iepriekš jābūt organizētam autotransportu tālākam ceļam uz Latviju.

Regulārie starptautiskie pasažieru pārvadājumi ar Latviju šobrīd nenotiek.

Viens no veidiem, kā organizēt grupas transportu ceļam uz Latviju, atrodams šeit: https://www.ollex.lt/; Tālrunis: +370 (5) 2104304; epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aicinām Latvijas valstspiederīgos, kuriem nepieciešams atbalsts transporta organizēšanai tranzītam no Lietuvas lidostām vai ostas, pieteikties Latvijas vēstniecībā Viļņā:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Tālrunis: (+370 5) 213 12 60

Transporta izmaksas būs atkarīgas no braucēju skaita un tiks precizētas.

Vēršam uzmanību, ka Lietuvas tiesībsargājošās iestādes var piemērot sodu par karantīnas noteikumu neievērošanu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Lietuvā
M.K.Čiurlionio iela 76, LT 03100 Viļņa, Lietuva
Tālrunis: +370 (5) 213 12 60
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā