NOSACĪJUMI LATVIJAS CEĻOTĀJU TRANZĪTAM CAURI LIETUVAI

23.03.2020. 11:59

Lietuvas valdība pagarinājusi termiņu, saskaņā ar kuru ārvalstnieki ar mērķi šķērsot valsti tranzītā tiks ielaisti Lietuvā līdz 25.marta plkst. 23.59! Personu tranzīts, kas atgriežas savās valstī, atļauts caur Lietuvu bez apstāšanās, grupās, obligāta eskorta pavadībā.

Aicinām Latvijas valstspiederīgos jau pirms ierašanās Lietuvas lidostās un Klaipēdas ostā organizēt autotransportu tālākam ceļam uz Latviju. Starptautiskie pasažieru pārvadājumi ar LV nenotiek.

Viens no veidiem, kā organizēt transportu ceļam uz Latviju, atrodams šeit: https://www.ollex.lt/; Tālrunis: +370 (5) 2104304; epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latvijas un Lietuvas robežas šķērsošana autotransportam jāveic sekojošos robežpunktos: Soločiai-Grenctāle, Butinge-Rucava un Smelyne-Medumi.

Lietuvas pilsoņi un ārvalstnieki, kuriem ir uzturēšanās vai darba atļauja Lietuvā, var atgriezties valstī. Jādodas 14 dienu karantīnā neatkarīgi no valsts, no kuras ieradies.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Lietuvā
M.K.Čiurlionio iela 76, LT 03100 Viļņa, Lietuva
Tālrunis: +370 (5) 213 12 60
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā