Ārpakalpojuma centrs VFS Global Taškentā uz laiku pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu

23.03.2020. 12:39

2020.gada 22. martā Uzbekistānas Republikas valdība pieņēma lēmumus par papildus pasākumiem saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību. Pārējo starpā, sākot ar š.g. 22. martu galvaspilsētā Taškentā ir apturēta sabiedriskā transporta kustība. Tāpat visi Taškentas uzņēmumi ar 23.martu pāriet uz attālināto darba režīmu. Turpina darbu tikai aptiekas, pārtikas veikali un tirgi.

Ievērojot Uzbekistānas valdības pieņemtos aktuālās pandēmijas ierobežojošos pasākumus, vīzu ārpakalpojuma birojs VFS Global Taškentā, sākot ar 24.martu, uz laiku pārtrauc plānveida apmeklētāju pieņemšanu klātienē, izņemot gadījumus, kas saistīti ar humāniem iemesliem. Detalizētāka informācija ir atrodamā Vīzu Centra VFS Global mājas lapā: https://www.vfsglobal.com/Latvia/Uzbekistan/

Vienlaicīgi informējam, ka Latvijas vēstniecība Taškentā turpina nodrošināt konsulāro palīdzību Latvijas un citu ES pilsoņiem ārkārtas situācijās. Arī turpmāk tiks nodrošināta Latvijas vēstniecības Uzbekistānā darbības nepārtrauktība, kā arī iespēja sazināties ar pārstāvniecību pa telefonu, e-pastu vai pastu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā