Taškentā notiek Latvijas un Uzbekistānas kopīgās komisijas sanāksmes starptautisko autopārvadājumu jomā

22.10.2019. 10:47

No 2019.gada 22.-25.oktobrim Taškentā notiek Latvijas un Uzbekistānas kopīgās komisijas sēde starptautisko autopārvadājumu jomā. Latvijas delegāciju sanāksmē vada Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors T. Vectirāns, savukārt  Uzbekistānas - Transporta ministrijas autosatiksmes un ūdens transporta departamenta vadītājs R.Ruzmetovs. Komisijas sēdes atklāšanā piedalījās arī Latvijas vēstnieks M.Popkovs.

Sadarbība transporta jomā ir viena no dinamiskām Latvijas-Uzbekistānas divpusējās sadarbības sfērām. Statistikas dati liecina, ka starpvalstu pasažieru un preču pārvadājumi pakāpeniski pieaug, kas pozitīvi atsaucas arī uz savstarpējās tirdzniecības apjoma izaugsmi. Komisijas sanāksmju laikā galvenokārt tiek apspriesti praktiskās sadarbības jautājumi autotransporta pārvadājumu un tranzīta jomās. Latvijas un Uzbekistānas komisija starptautisko pārvadājumu sadarbības veicināšanai izveidota 1996.gada maijā pamatojoties uz parakstīto starpvaldību vienošanos.  Komisijas iepriekšējā sanāksme notika 2017.gadā, Rīgā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā