Latvijas augstskolas piedalās starptautiskajā izglītības kontaktbiržā Taškentā

04.10.2019. 15:52

4. oktobrī Taškentā norisinājās Starptautiskā Izglītības kontaktbirža BEGIN EDU FAIR, kurā topošajiem studentiem no Uzbekistānas bija iespēja iepazīties arī ar Latvijas augstākās izglītības iestāžu piedāvātajām bakalaura un maģistra studiju programmām. Kontaktbiržā piedalījās virkne vadošās Latvijas augstskolas - Lauksaimniecības Universitāte, Rīgas Tehniskā Universitāte, Biznesa Augstskola Turība un Latvijas Universitāte.

Latvijas vēstniecības diplomāte Kintija Kleina kontaktbiržas atklāšanā uzsvēra, ka izglītības sfēra ir viena no nozīmīgākajām sadarbības jomām Latvijas un Uzbekistānas divpusējās attiecībās, jo īpaši īstenoto reformu kontekstā, kas valstī pieprasa aizvien lielāku skaitu augsti kvalificētu speciālistu. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar plašo Latvijas augstskolu piedāvājumu, kas atbilst Eiropas izglītības standartiem un var sagatavot speciālistus visdažādākajās jomās, tajā skaitā Uzbekistānā vispieprasītākajās.

Šobrīd Latvijā augstāko izglītību apgūst vairāk nekā 1700 studentu no Uzbekistānas un to skaits katru gadu palielinās.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā