Vēstnieks Māris Selga atklāj Printful paplašinātās telpas Šarlotē, Ziemeļkarolīnā

08.10.2019. 23:40

8. oktobrī Latvijas vēstnieks ASV Māris Selga piedalījās svinīgā ceremonijā Šarlotē, Ziemeļkarolīnas pavalstī, kur atklāja Latvijas uzņēmuma Printful jaunās paplašinātās telpas. Sarkano lenti pārgrieza vēstnieks un Printful ražošanas vadītāja Zane Levša.

Savā uzrunā vēstnieks Selga atzīmēja kompānijas paveikto, kas ir nozīmīgs apliecinājums arī Latvijas un ASV aizvien pieaugošajai ekonomisko attiecību dinamikai. Sešu gadu laikā no jaunuzņēmuma Printful nu kļuvis par vienu no 600 straujāk augošajiem uzņēmumiem visā ASV (precīzi 564. vieta), kas ir nebijis notikums Latvijas biznesam ASV. Kompānijas pagājušā gada apgrozījums sasniedza 77,4 miljonus ASV dolāru. Zane Levša norādīja uz uzņēmuma straujo izrāvienu pēdējo trīs gadu laikā. Iepriekšējās telpas vairs nenodrošināja pietiekami daudz vietas, tāpēc vajadzēja paplašināties. Uzņēmums savu darbību sāk ar astoņiem darbiniekiem, taču pašlaik nodarbina simtiem cilvēku.

Saskaņā ar kompānijas attīstības mērķiem, Šarlotē un tās apkaimē tiks radītas papildus 100 darba vietas līdz 2020. gada nogalei. Kopumā Printful radīto darba vietu skaits Ziemeļkarolīnā, ieskaitot jau esošo ražotni Vestleikā (Westlake), pārsniegs 400.

Pašreiz Printful ir lielākais Latvijas uzņēmums Ziemeļamerikā. Ar ražotnēm Kalifornijā, Ziemeļkarolīnā, kā arī Meksikā un nesen atklāto ražotni Rīgas lidostas biznesa parkā tas radījusi vairāk nekā 600 darbavietas.

Digitālās apdrukas uzņēmums ASV darbojas kopš 2013. gada un šobrīd veicis jau vairāk nekā 12 miljonus pasūtījumu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā