Informācija par viesuļvētru “Dorian”

30.08.2019. 22:58
  • Ceļojumu brīdinājums

Viesuļvētra “Dorian” atrodas ASV dienvidaustrumu piekrastē. Floridas, Džordžijas, Virdžīnijas, Ziemeļkarolīnas un Dienvidkarolīnas pavalstīs ir izsludināts ārkārtas stāvoklis.

ASV Nacionālais viesuļvētru centrs (US National Hurricane Center) prognozē, ka vētra “Dorian” var sasniegt 4. kategorijas orkāna spēku. Sagaidāms stiprs vējš un lietusgāzes, kā arī intensīvs pērkona negaiss.

Ceļotājiem, kuri uzturas paredzamajās vētras skartajās teritorijās, jāseko līdzi vietējo varasiestāžu ieteikumiem un evakuācijas rīkojumiem.

Aktuālākā informācija par viesuļvētru “Dorian” ir pieejama ASV Nacionālā viesuļvētru centra mājas lapā: http://www.nhc.noaa.gov/

Vēstniecība aicina valstspiederīgos, kuri atrodas vētras “Dorian” skartajās teritorijās un kuriem nepieciešama konsulārā palīdzība, sazināties ar vēstniecību pa tālruni +1 202 328 2881 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai arī ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu ārkārtas situācijām pa tālruni +371 26337711 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā