Ikgadējā Latvijas vēstnieka un Latvijas goda konsulu Zviedrijā tikšanās

24.11.2020. 13:32

2020.gada 23.novembrī Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams attālināti tikās ar Latvijas goda konsuliem Zviedrijā. Tikšanās laikā tika pārrunātas darbības prioritātes un aktualitātes tādās jomās kā ekonomika, drošība, satiksme un sadarbība ar diasporu. Tika pārrunātas goda konsulu pieredzes Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Vēstnieks pateicās goda konsuliem par izrādīto sadarbību un atbalstu, veicinot Latvijas un Zviedrijas divpusējās sadarbības padziļināšanu. Vēstnieks ar gandarījumu atzīmēja, ka, neskatoties uz pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, ar goda konsulu atbalstu 2020.gada otrajā pusē ir notikušas reģionālās vizītes Gēteborgā un Gotlandē.

Sarunā piedalījās goda konsuli Šels Jelms (Kjell Hjelm), Egils F. Linge, Agrita Mārtinsone, Stafans Nordtsrēms (Staffan Nordström), Andreass Pitliks (Andreas Pitlik), Jonass Stēns (Jonas Steen) un Peteris Šelds (Peter Sköld).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā