Latvijas vēstnieka dzīvesbiedre Sandra Krama noslēdz pilnvaru laiku Stokholmas Diplomātu dzīvesbiedru asociācijas prezidentes amatā

09.06.2020. 10:18

8. jūnijā ar Biedru gada pilnsapulci noslēdzās Stokholmas Diplomātu dzīvesbiedru asociācijas 2019./2020. gada sezona. Šajā laikā asociācijas prezidente bija Latvijas vēstnieka Zviedrijā kundze Sandra Krama. Pirmo reizi pilnsapulce notika virtuāli. Tās laikā Sandra Krama sniedza gada ziņojumu un kopā ar valdi digitāli rīkoja prezidenta vēlēšanas nākamajai sezonai.

2019./2020. gada sezonā Sandra Krama un valde organizēja virkni pasākumu, lai asociācijas biedriem palīdzētu iekļauties diplomātu kopienā Stokholmā un iepazīties ar Zviedrijas vadošo institūciju darbību, piemēram, apmeklējot Riksdāgu, aģentūru Smart Cities u.c.

Tāpat asociācijas ietvaros tradicionāli notika pasākumi biedru pārstāvēto valstu kultūras, vēstures un tradīciju iepazīšanai.

Dalība asociācijā ir brīvprātīga, tās dalībnieki ir Zviedrijā rezidējošo diplomātu dzīvesbiedri. Aktīva darbība asociācijā dod iespēju stiprināt Latvijas vārdu Stokholmā.

Foto: Latvijas vēstniecība Zviedrijā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā