Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams Stokholmā uzrunā Zviedrijas Latviešu Apvienības padomes locekļus

17.02.2020. 15:16

Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams uzrunāja Zviedrijas Latviešu Apvienības padomes locekļus, kas 2020. gada 15. februārī bija pulcējušies uz ikgadējo sanāksmi 2020.  gada 15.-16. februārī. Vēstnieks Marģers Krams uzsvēra Latvijas valsts vēlmi stiprināt saites ar diasporu, informēja par valsts institūciju atbalsta programmām un prioritātēm. Tāpat vēstnieks informēja par aktuālajiem vēstniecības darbiem un paredzētajiem pasākumiem, kā arī vēlēja Zviedrijas latviešu saimei veiksmi un izturību tās dažādo aktivitāšu veiksmīgā realizācijā.

Vēstniecība arī cienāja sanāksmes dalībniekus ar darbinieku pašceptu torti, kuru rotāja Zviedrijas Latviešu Apvienības inicāļi.

Zviedrijas Latviešu Apvienība ir visu Zviedrijā dzīvojošo latviešu apvienojošā organizācija, kas apvieno Dienvidzviedrijas, Gēteborgas, Stokholmas, Upsalas, Viduszviedrijas nodaļas, kā arī Stokholmas latviešu kori un Stokholmas latviešu skolu, kas kopā aptver vairāk nekā tūkstoti šeit esošo tautiešu un Latvijas draugu.

Foto: Laura Trēgere, Daina Millers-Dālšo

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā