Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams sveic Stokholmas latviešu skolas saimi mācību gadu uzsākot

02.09.2019. 17:58

Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams piedalījās Stokholmas latviešu skolas jaunā mācību gada pirmajā dienā. Uzrunājot skolas saimi, Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams teica, ka apmeklējot latviešu skolu, tiek apliecināta griba joprojām piederēt Latvijai. Ka ir svarīgi ikdienā darīt pareizas lietas, kas nākotnē novedīs pie citām pareizām lietām.

Stokholmas latviešu skola uzsāk jauno mācību gadu kuplā skaitā, sestdienās skolu apmeklēs aptuveni deviņdesmit dažādu vecumu skolēni.

Skolas pārzine Agnese Blaubārde sveica visus klātesošos un iepazīstināja ar skolotājiem, skolas valdi, kuras priekšsēdētājs jau otro gadu ir Jānis Mankops. Skolas mācību gada sākums ir svētku diena ne tikai bērniem un skolotājiem, bet arī bērnu vecākiem un vecvecākiem un īpašiem viesiem. Šogad ar Stokholmas latviešu draudzes priekšnieces Intas Meieres starpniecību sveicienus sūtīja arī draudzes mācītājs Kārlis Žols.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā