Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams piedalās Karlskrūnas starptautiskā filmu festivāla atklāšanā

23.08.2019. 15:23

Atklāšanas uzrunā vēstnieks Marģers Krams klātesošajiem atgādināja arī par šajā dienā pirms 30 gadiem notikušo Baltijas ceļu, izpelnoties aplausus šai vēsturiski nozīmīgajai nevardarbīgajai tautu pretošanās spēka demonstrācijai.

Šī gada Karlskrūnas starptautiskais filmu festivāls tiek atklāts 23.augustā ar Jura Kursieša filmu “Oļegs”, kura savu pasaules pirmizrādi piedzīvoja Kannu festivālā maijā, bet jau paguvusi saņemt gan vairākas balvas, gan kritiķu un publikas atzinību. Pārstāvot filmu, festivālā piedalās tās producente Alise Ģelze un vairākkārt godalgotais poļu aktieris Dāvids Ogorodņiks.

Filmas producentei Alisei Ģelzei ir paredzēta dalība Carla Think Tank domnīcā, kas aptvers tādus jautājumus kā ilgtspējīgas inovācijas, uzņeējdarbība un dzimumu līdztiesība.

Karlskrūnas starptautiskais filmu festivāls notiek jau trešo gadu. Festivāla šī gada tēma ir Ilgtspējība un līdz ar filmu “Oļegs” tajā piedalās vēl četras pilnmetrāžas filmas, kas tapušas Baltijas jūras reģionā. Kopumā sešu dienu garumā festivālā paredzēti ap 40 dažādi programmas pasākumi un 13 filmu pirmizrādes.

Latvijas pārstāvju dalība festivālā ir daļa no Latvijas valsts Simtgades publiskās diplomātijas programmas #LV100 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā