Latvijas vēstniecības pārstāvji piedalās Baltijas ceļa atceres pasākumos Stokholmā

23.08.2019. 15:20

2019. gada 23. augustā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiek Baltijas ceļa 30. gadadienas atcerei veltīti pasākumi ar mērķi atgādināt par Baltijas ceļa kustību, kura izpaudās kā protesta akcija pret pirms 80. gadiem parakstīto Molotova- Rībentropa paktu.

Stokholmas centrā Normalmtorjā notiek svinīgais atceres mītiņš, lai apliecinātu atbalstu brīvībai, stiprai un vienotai Eiropai. Tieši Normalmtorjā, kā arī citās pilsētās Zviedrijā notika īpašās Pirmdienas kustības kā atbalsts Baltijas tautām to ceļā uz savu brīvību.

Tāpat Stokholmā Igauņu namā ir apskatāma izstāde par Baltijas ceļa vēsturi. Baltiešu sabiedrisko organizāciju sadarbības grupa Zviedrijā interesentiem ir nodrošinājusi iespēju noskatīties Latvijas Institūta popularizēto īsfilmu par Baltijas ceļa nozīmi mūsdienās.

Pasākumos ar runu uzstājās Latvijas vēstniecības Zviedrijā padomniece Signe Jansone un piedalījās pārējie vēstniecības darbinieki.

#baltijasceļš30 #BalticWay30

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā