Latvijas valsts 101. proklamēšanas gadadienas pieņemšana Madridē

20.11.2019. 18:27

2019. gada 18. novembrī Latvijas vēstniecība Madridē rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas valsts 101. proklamēšanas gadadienai viesnīcā Hotel Westin Palace.

Svinīgo pasākumu atklāja vēstniece Argita Daudze ar uzrunu, kas veltīta Latvijas valsts vēsturei un valsts tēla veidošanai Spānijā.

Vēstniece pasniedza Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča goda rakstu Spānijas Ārlietu ministrijas Rietumu, Centrālās un Dienvideiropas valstu direkcijas vadītājai Marijai Aurorai Mehijai Eraskinai (María Aurora Mejía Errasquin) par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un Spānijas divpusējo attiecību stiprināšanā un vēstnieces goda rakstus Diplomātijas akadēmijas ģenerālsekretāram un žurnāla Diplomacia Siglo XXI direktoram Santjago Velo de Antelo (Santiago Velo de Antelo) un elektroniskā laikraksta The Diplomat in Spain direktoram Alberto Rubio (Alberto Rubio) par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tēla atpazīstamības veidošanā Spānijā, tai skaitā simtgades popularizēšanas laikā.

Pasākuma laikā viesi varēja baudīt Abavas vīna darītavas rabarberu dzirkstošo vīnu, Latvijas upeņu melno balzamu un Skrīveru saldumus.

Pasākums bija plaši apmeklēts, Latvijas nacionālās dienas pieņemšanu ar savu klātbūtni pagodināja amatpersonas no Spānijas Ārlietu ministrijas, diplomāti, militārpersonas, Latvijas goda konsuli, latviešu diasporas pārstāvji un citi vēstniecības sadarbības partneri.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Spānijā
Adrese: Moreto 5 - 1d, 28014 Madride, Spānija 
Telefons: +34 913691362
Fakss: +34 913690020
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā