Rakstniece Inese Zandere Madrides grāmatu gadatirgū prezentē latviešu bērnu grāmatas spāņu valodā

17.06.2019. 17:54

2019. gada 15. jūnijā Madrides grāmatu gadatirgus Feria del Libro Madrid bērnu paviljonā notika latviešu bērnu literatūrai veltīts pasākums. Tā ietvaros latviešu rakstniece Inese Zandere un tulkotājs Laurens Šīmels (Lawrence Schimel) prezentēja grāmatu “Ana Līze un citi slimnīcas skaitāmpanti” (“Anita está malita”) un “Tētis” (“Papás”) versijas spāņu valodā, kas izdotas izdevniecībā Esdrújula Ediciones.

Pasākumu atklāja vēstniecības Spānijā pārstāve Elīna Saldovere, kura savā runā pateicās Feria de Libro direktoram Manuelam Hilam (Manuel Gil) par atbalstu šī pasākuma organizēšanā. Klātesošie tika informēti par Latvijas simtgadi, izceļot, ka Latvijas literatūra radās vēl pirms Latvijas valsts dibināšanas un tai ir vairāk kā 200 gadu. Īpašs paldies tika izteikts skolotājām Dacei Krenklei un Gunai Ozolai no Madrides latviešu bērnu skoliņas “Sprīdītis”, kuras pēc rakstnieces Ineses Zanderes stāstījuma, kopā ar latviešu bērniem mācīja mazajiem spāņiem latviešu populārākās tautas rotaļas.

Pasākumu organizēja Latvijas vēstniecība Spānijā sadarbībā ar Madrides latviešu bērnu skoliņu “Sprīdītis”. Vēstniecība izsaka pateicību Latvian Literature par finansiālo atbalstu.

Grāmatu gadatirgus Feria de Libro Madrid šogad notika jau 78. reizi, un tas ik gadu piesaista plašu apmeklētāju interesi madridiešu populārajā atpūtas vietā Madrides pilsētas centrā – Retiro parkā.

Atspoguļojums presē:

http://www.ferialibromadrid.com/tender-puentes-entre-la-lectura-y-otras-manifestaciones-culturales-78-feria-del-libro/

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Spānijā
Adrese: Moreto 5 - 1d, 28014 Madride, Spānija 
Telefons: +34 913691362
Fakss: +34 913690020
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā