Latvija trešo reizi piedalās tūrisma izstādē HANATOUR International Travel Show Seulā un organizē semināru Korejas tūrisma medijiem un blogeriem

12.06.2019. 07:35
Latvija trešo reizi piedalās tūrisma izstādē HANATOUR International Travel Show Seulā un organizē semināru Korejas tūrisma medijiem un blogeriem

Šā gada 7.-9.jūnijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments un Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) LIVE Riga pārstāvji sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Korejas Republikā piedalījās Korejas lielākajā tūrisma izstādē HANATOUR International Travel Show 2019. Šī bija jau trešā reize Latvijai piedaloties ar nacionālo stendu minētajā tūrisma izstādē un piedāvājot visiem interesentiem iepazīties ar informāciju korejiešu valodā. Latvijas stends bija labi apmeklēts un potenciālie tūristi aktīvi interesējās par Latvijas tūrisma produktiem, ātrāko veidu kā nokļūt galamērķī, potenciālām izmaksām, kā arī par Latvijas gastronomijas piedāvājumu.

Daudzi, kas jau bija viesojušies Baltijas valstīs, uzrunāja stenda pārstāvjus par iespējām viesoties Latvijā atkārtoti. Savukārt Korejas tūrisma nozares pārstāvji atzinīgi novērtēja tiešo čarterreisu izveidi, kad 24.maijā, 31.maijā un 7.jūnijā aviokompānija Korean Air nogādāja aptuveni 700 Korejas tūristus Rīgā. Šos lidojumus organizēja viena no vadošajām tūrisma aģentūrām HANJIN TRAVEL ar LIAA, Live Riga, Lidostas Rīga un Latvijas vēstniecības Korejas Republikā atbalstu.

7.jūnijā Latvijas vēstniecība Korejas Republikā sadarbībā ar LIAA un Live Riga vēstniecības telpās organizēja pirmo īpašo Latvijas semināru Korejas tūrisma mediju un blogeru pārstāvjiem. Semināru atklāja Latvijas vēstnieks Korejas Republikā Pēteris Vaivars, akcentējot Latvijas unikālo tūrisma piedāvājumu, kā arī straujo Latvijas atpazīstamības celšanos Korejā, pateicoties abu pušu amatpersonu vizītēm, sadarbības projektiem, Latvijas kultūras pasākumiem Korejā, kā arī Korejas mediju interesei par Latviju.

LIAA Tūrisma departamenta projektu vadītāja Laila Ābena sniedza prezentāciju par Latvijas tūrisma plašo piedāvājumu ar īpašu akcentu uz tūrisma medijiem interesējošu saturu. Prezentētāja arī izcēla līdz šim notikušās gan filmējošo, gan rakstošo mediju vizītes. Zīmīgi, ka īpaši pēc TV ekrānos redzētajiem raidījumiem par Latviju, tās vārds ir bijis starp meklētajiem vārdiem Korejas lielākajā portālā Naver. Live Riga pārstāve Zane Kursīte sniedza ieskatu Rīgas piedāvājumā, īpaši akcentējot Rīgas unikālo kultūrvēsturisko mantojumu, Rīgā notiekošos pasākumus, kā arī Rīgas ģeogrāfisko izvietojumu, kas ļauj gan ērti nokļūt Latvijas galvaspilsētā, gan ceļot no tās uz citām tūristu apskates vietām Latvijā.

Pateicoties iesaistītajām pusēm, Korejas ceļotāju skaits Latvijā un Baltijas valstīs pastāvīgi pieaug un gada griezumā ir pārsniedzis 10 000 ceļotāju atzīmi. Latvijas mērķis ir uzrunāt arvien plašāku ieinteresēto ceļotāju auditoriju caur tūrisma medijiem un Korejas tūrisma nozares kompānijām, lai tuvākajā laikā sasniegtu otrā desmita tūkstoša apmeklētāju rādītāju. Puse no Korejas 50 miljoniem iedzīvotāju katru gadu dodas ārpus valsts robežām pārsvarā apmeklējot tuvāk izvietotās Āzijas valstis, taču ar katru gadu pieaug to interesentu skaits, kas vēlas doties uz jauniem un vēl neatklātiem galamērķiem. Starp tādām valstīm ir arī Latvija, kuru kā perspektīvu jauno galamērķi Korejas ceļotājiem atzīst gan Korejas tūrisma eksperti, gan Baltijas valstis jau apmeklējušie ceļotāji.

Latvijas vēstniecība Korejas Republikā izsaka īpašu pateicību LIAA Tūrisma departamentam, RTAB Live Riga un Latvijas tūrisma aģentūrām par aktīvu Latvijas tūrisma piedāvājuma popularizēšanu Korejā un arvien pieaugošu Korejas tūristu skaita uzņemšanu Latvijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā