Seulā norisinājās Latvijas kino dienas

10.07.2019. 10:47
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Seulā norisinājās Latvijas kino dienas

Global Film Week” programmas ietvaros, ar Korea Foundation atbalstu, Seulā trīs dienu garumā 15., 22. un 29. maijā norisinājās Latvijas kino dienas, kuru laikā tika rādīta filmas “Rīgas sargi,” “Sapņu komanda 1935” un “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru.”

Programmai izraudzītās filmas aptver gan 1919. gada notikumus Latvijas brīvības cīņu laikā, gan arī stāstu par Latvijas basketbolistu uzvaru pirmajās Eiropas meistarsacīkstēs basketbolā, kā arī ataino vairāku paaudžu attiecības ģimenes komēdijā plašākai auditorijai.

Kino pasākums tika atklāts 15. maijā ar vēstnieka Pētera Vaivara uzrunu un lekciju par Latviju, lai palīdzētu skatītājiem labāk izprast filmās attēlotos vēsturiskos notikumus.

Dalība kino pasākumā  ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm ar mērķi popularizēt Latvijas kino daudzveidību un rast izpratni par valsts vēsturi un vērtībām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā