Veido sadarbību pieredzes apmaiņai Latvijas bērnu sirds slimību ārstēšanā

07.04.2009. 19:30


8.aprīlī ar Latvijas vēstniecības Itālijā un aviokompānijas airBaltic atbalstu Florencē, Itālijā, notiks Ara Lāča un ārsta ķirurga Laura Šmita tikšanās ar labdarības asociācijas The Heart of Children (Bērnu sirds) prezidentu Vitorio Vanini (Vittorio Vanini). Tikšanās mērķis ir sadarbības izveide un iespējamā asociācijas speciālistu un Latvijas bērnu sirds ķirurgu un ārstu pieredzes apmaiņa.

Asociācija The Heart of Children ir labdarības organizācijas, kuras ienākumu avots ir ziedojumi. Tā ir reģistrēta Itālijā un darbojas kopš 2002.gada. Asociācija apvieno Itālijas bērnu kardioķirurgus, kuri dalās pieredzē ar citu valstu un slimnīcu speciālistiem, sniedzot konsultācijas, kopā veicot izmeklēšanas un operācijas, ziedojot, uzstādot un mācot lietot jaunākās tehnoloģijas bērnu sirds operāciju veikšanai. Papildu informācija par asociāciju: http://www.theheartofchildren.org

Aviokompānija airBaltic ir piešķīrusi bezmaksas aviobiļetes Latvijas ārstiem lidojumam Rīga-Roma-Rīga, kas ir bijis nozīmīgi šī projekta īstenošanai.