LR Vēstniecībā Itālijā atklāj bērnu zīmējumu izstādi

10.12.2008. 12:12


Šodien, 09.12.2008, Latvijas vēstniecībā Itālijā bērnu zīmējumu konkursa "Koku tikšanās" uzvarētājs Inesis Ēriks Cibuļskis atklāja konkursa darbu izstādi. Vēstniece Astra Kurme apsveica jauno talantu un piešķīra viņam vēstniecības goda rakstu. Tāpat Inesim Ērikam tika uzdāvināta vēstniecības darbinieku sagādāta piemiņas balva – fotoaparāts.

Kā minēts iepriekš, bērnu zīmējumu konkursu "Koku tikšanās" šā gada sākumā rīkoja Itālijas-Baltijas valstu asociācija, un tajā ar saviem zīmējumiem piedalījās vairāk nekā 200 pirmo klašu skolēni no dažādiem Latvijas novadiem. Uzvarētājam tika solīts ceļojums uz Itāliju, taču dažādu apstākļu dēļ konkursa noslēgums nav noticis. Tādēļ vēstniecības darbinieki no saviem personīgajiem līdzekļiem saziedoja nepieciešamo summu, lai Inesis Ēriks varētu saņemt iepriekš solīto balvu - braucienu uz Itālijas galvaspilsētu Romu.

Vēstniecības projektu atbalstīja aviosabiedrība "airBaltic", piešķirot bezmaksas biļetes uz Itālijas galvaspilsētu. Tāpat projekta īstenošanu atbalstījis Kombuļu pagasts un Krāslavas rajona padome.

index.php?option=com_content&view=article&id=26669>Fotogrāfijas