Romā Latvijas vēstniecībā norisinās tūrisma veicināšanas seminārs

28.03.2019. 09:59

2019.g. 27. martā Romā, Latvijas vēstniecībā Itālijā notika tūrisma veicināšanas seminārs, sadarbojoties airBaltic, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), Radisson Hotel Group un Baltic Travel Group.

Semināru atklāja Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa un savā uzruna uzsvēra tūrisma nozīmi kontaktu veidošanā starp valstīm. Vēstniece pauda gandarījumu, ka tūristu skaits no Itālijas uz Latviju arvien pieaug un Latvijas simtgades svinību laiks līdz 2021. gadam ir īpaši pateicīgs Latvijas kā tūrisma galamērķa popularizēšanai, jo tiek organizēti dažādi pasākumi.

LIAA pārstāvniecības vadītāja Itālijā Andra Minkeviča prezentēja “Magnetic Latvija”, iepazīstinot ar Latviju kā daudzpusīgu, modernu un inovatīvu valsti. Nacionālās aviokompānijas airBaltic pārstāve Itālijā Ilaria Bianchi informēja par kompāniju un tās piedāvājumu. Ar Itāliju ir tiešie lidojumi uz Romu, Milānu, Venēciju, Veronu, Malpensu, Olbiju un Katāniju. Radisson Hotel Group pārdošanas direktore Latvijā Ludmila Holz iepazīstināja ar viesnīcu grupas darbību Rīgā. Savukārt Baltic Travel Group valdes priekšsēdētājs Vladislavs Korjagins prezentēja plašo un daudzveidīgo tūrisma produktu piedāvājumu Latvijā.

Seminārā piedalījās trīsdesmit Itālijas tūrisma kompāniju un masu mediju pārstāvji.

Š.g. 28. martā šāda veida seminārs norisināsies arī Milānā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā