Latvijas vēstniece tiekas ar Maltas ārlietu un tirdzniecības veicināšanas ministru un Maltas parlamenta spīkeri

28.02.2019. 17:41

2019.gada 28. februārī Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Maltas Republikā Solvita Āboltiņa tikās ar Maltas ārlietu un tirdzniecības veicināšanas ministru Karmelo Abela (Carmelo Abela) un Parlamenta spīkeri Andželo Farudžio (Angelo Farrugia).

Ar ārlietu un tirdzniecības veicināšanas ministru vēstniece pārrunāja iespējamos virzienus Latvijas un Maltas tālākajai sadarbībai. Abas puses viennozīmīgi vērtē, ka valstīm ir jāveicina cilvēku savstarpējie kontakti un uzskata, ka sadarbības padziļināšana jāsāk kultūras un ekonomikas jomās. Ministra piedāvājums veicināt abu valstu biznesa pārstāvju sadarbību vēstnieces ieskatā ir lieliska perspektīva, kuru Latvijas puse noteikti izmantos.

Tiekoties ar parlamenta spīkeri, vēstniece akcentēja nepieciešamību veicināt parlamentāro sadarbību, piemēram Eiropas lietu komisiju formātā. Šāda sadarbība ir neatsverama iespēja politiķiem apmainīties ar pieredzi, kas palīdzētu labāk izprast Eiropā notiekošos procesus un ES līmenī pieņemt lēmumus, kas saprotami ikvienam pilsonim. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā