Koris “Latvija” un Iveta Apkalna Latvijas Simtgades koncertā Romā

28.06.2018. 09:56

2018.gada. 27.jūnijā Roma Valsts akadēmiskais koris  “Latvija” diriģenta Māra Sirmā vadībā un izcilā ērģelniece Iveta Apkalna uzstājās Latvijas vēstniecības Itālijā un  Fondazione Pro Musica e Arte Sacra organizētā un Latvijas Simtgadei veltītā koncertā Romā Sant'Ignazio di Loyola in Campo Marzio bazilikā.  Sakarā ar šo uzstāšanos tika rīkota kultūras ministres Daces Melbārdes darba vizīte Itālijā.  Šajā Latvijas Simtgades svinīgajā pasākumā piedalījās Itālijas diplomātiskā korpusa vecākais, Pāvesta nuncijs Emil Paul Tscherrig, ES un NATO dalībvalstu vēstnieki, Itālijas augsta līmeņa amatpersonas, mediju pārstāvji.  Šis nozīmīgais kultūras pasākuma deva  labu iespēju stiprināt sadarbību ar Itālijas kultūras dzīves vadību – gan politiķiem, gan administrāciju, kā arī iepazīstināt ar Latvijas izcilāko kora mūziku. Koncerta programmā arī Pētera Vaska, Ērika Ešenvalda un G.Pelēča skaņdarbi.

Koncerts Romā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā