Demonstrējot kinofilmu “Melānijas hronika”, Romā piemin deportāciju gadadienu

07.06.2018. 15:51

2018. gada 7. jūnijā Latvijas vēstniecība Itālijā sadarbībā ar Itālijas Ārlietu ministrijas Dzīvesbiedru asociāciju (ACDMAECI), kinoteātrī “Cinema Tizian Roma” organizēja Latvijas kinofilmas “Melānijas hronika” īpašu seansu asociācijas biedriem, Itālijā akreditētajiem diplomātiem un vecāko klašu skolēniem.  Pēc filmas seansa notika diskusija ar filmas režisoru Viesturu Kairišu.

Filmas īpašais seanss ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm, lai informētu Itālijas sabiedrību un viedokļu veidotājus par Latvijas vēsturē būtiskiem notikumiem, pieminot 1941. gada 14. jūnija deportāciju 77. gadadienu.

Pasākumā piedalījās ap 160 personām. Š.g. 17. aprīlī Latvijas vēstniecības Itālijā iesāktā projekta “Diplomātijas izglītība” (Diplomacy Education) kontekstā kinofilmas seansā piedalījās arī Romas Dēmokrita zinātniskā liceja (Liceo Scientifico Democrito, Classe 3E) skolēni un pasniedzēji un Romas britu starptautiskās skolas skolēni.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā