Dženovas uzņēmēji tiek iepazīstināti ar Latvijas tranzīta iespējām

17.11.2017. 13:51

Lai veicinātu divpusējo ekonomisko sadarbību starp Latviju un Itāliju, 16.novembrī vēstnieks Itālijā Artis Bērtulis un Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamenta direktors Andris Maldups tikās ar Itālijas pilsētas Dženovas ostu transporta uzņēmumiem, lai iepazīstinātu Itālijas uzņēmējus ar Latvijas transporta un infrastruktūras potenciālu. Vizītes laikā Dženovā notika vēstnieka un A.Maldupa tikšanās ar Confindustrias Dženovas nodaļas (Konfindustrija - Itālijas lielākā daba devēju asociācija) uzņēmējiem, ar Kuģu aģentu un kravu ekspeditoru asociāciju (Assagenti) un Dženovas ostas administrācijas prezidentu P.E.Siņjorini, Kuģu aģentu un kravu ekspeditoru asociāciju. Tikšanās laikā Itālijas uzņēmēji, kuri nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, tika iepazīstināti ar Latvijas tranzīta politiku, infrastruktūru un Latvijas priekšrocībām kravu pārvadājumos uz trešajām valstīm.  

Pasākuma mērķis ir ieinteresētas Itālijas uzņēmējus izmantot Latvijas tranzīta infrastruktūru, attīstot kravu pārvadājumus caur Latvijas ostām un investējot tranzīta nozarē.

Reģionālās vizītes ietvaros 15. novembrī vēstnieks tikās arī ar Dženovas pilsētas mēru Marko Buči (Marko Bucci). Tikšanās laikā vēstnieks uzsvēra, ka Latvijas goda konsulāta Dženovā atvēršana būs nozīmīgs potenciāls, lai aktivizētu Latvijas un Dženovas sadarbību gan ekonomikā, gan kultūrā. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā