Latvijas vēstniecībā Itālijā notiek tūrisma veicināšanas seminārs

07.12.2016. 13:10

Š.g.6. decembrī Latvijas vēstniecībā Itālijā notika tūrisma veicināšanas seminārs “Kāpēc organizēt pasākumus Latvijā”. Seminārā īpaša uzmanība tika pievērsta korporatīvā tūrisma attīstīšanai, kā arī Latvijas tūrisma kompāniju izstrādāto tūrisma produktu piedāvājumam.

Vēstniecības padomniece Dace Arakeljana, atklājot semināru, uzsvēra, ka sadarbība tūrisma jomā starp abām valstīm veiksmīgi attīstās, Latvija ir kļuvusi Itālijā par pazīstamu tūrisma galamērķi. Ir svarīgi turpināt attīstīt tūrisma kontaktus un tūrisma iespējas, lai arī ik gadus Itālijas tūristu skaits pieaug. Tuvāko gadu laikā Latvijai un Rīgai būs īpaša nozīme tūrisma veicināšanā,  jo 2017. gadā Rīga un Gaujas reģions būs Eiropas gastronomijas galvaspilsēta, bet 2018. gadā Latvija svinēs sava valstiskuma pirmo simtgadi.

Nacionālās aviokompānijas airBaltic pārstāvji informēja par kompānijas attīstības plāniem, jaunajām lidmašīnām Bombardier CS300 un lidojuma maršrutiem 2017. gada vasaras sezonā.

2017. gadā līdztekus jau populārajiem vasaras lidojuma maršrutiem uz Olbiju, Venēciju, tiks uzsākti iknedēļas lidojumi uz Sicīlijas pilsētu Katāniju. Itālija ir ne tikai nozīmīga Latvijas sadarbības valsts tūrisma jomā, bet arī pasažieru pārvadājumu nodrošināšanā, ierindojoties prioritāro valstu desmitniekā.

Seminārā piedalījās vairāk nekā četrdesmit Itālijas tūrisma kompāniju un masu mediju pārstāvji.

Vēstniecība izsaka pateicību par veiksmīgo sadarbību, semināra organizācijā kompānijām airBaltic, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijai, Baltic Travel Group, Via Hansa, Con-ex un The MiceCream. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā