Latvijas interjera priekšmetu ražotāji pārstāvēti Milānas interjera dizaina nedēļā

15.04.2016. 17:59

No 12. līdz 17. aprīlim Milānā, Itālijā, norisinās starptautiskā mēbeļu un dizaina izstāde "Salone Internazionale del Mobile 2016", kuru apmeklēja arī Latvijas interjera priekšmetu ražotāji, lai tās laikā notiekošajā Dizaina nedēļā “FUORISALONE” iepazīstinātu starptautisko publiku ar savu ekspozīciju. Latvijas uzņēmējus pārstāv Wispool, Gravtex, Vaidava Ceramics, Flow Design un Ply Collection.

13. aprīlī Latvijas vēstnieks Itālijā Artis Bērtulis oficiāli atklāja Latvijas interjera priekšmetu ekspozīciju un uzrunā uzsvēra, ka Latvijas dalība ekspozīcijā ir nozīmīgs solis Latvijas dizaina atpazīstamības veicināšanā. Vēstnieks norādīja, ka dalība starptautiskajās izstādēs nodrošina Latvijas ne tikai interjera priekšmetu atpazīstamību, bet arī veicina starpvalstu mazo un vidējo amatniecības uzņēmumu sadarbību.  Ekspozīcijas atklāšanā piedalījās Milānas pašvaldības Nodarbinātības, ekonomikas politikas, izglītības un zinātnes ministre Kristina Tajani (Cristina Tajani), kā arī Itālijas Lombardijas reģiona Mazo un vidējo uzņēmumu amatniecības konfederācijas (CNA) ģenerālsekretārs Džuzeppe Vivače (Giuseppe Vivace) un CNA Milānas un Monzas–Briancas prezidente Daniela Kavanja (Daniela Cavagna).

Savukārt 13. un 14. aprīlī Latvijas pārstāvji piedalījās uzņēmēju kontaktbiržā, kas tika organizēta sadarbībā ar Eiropas Uzņēmējdarbības atbalsta tīklu Enterprise Europe Network (EEN). Tās laikā uzņēmēji varēja iepazīties un nodibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Līdztekus 14. aprīlī notika arī LIAA organizēts biznesa seminārs un kontaktbirža. Semināra laikā Itālijas uzņēmējiem bija iespēja iepazīt Latvijas interjera priekšmetu ražotāju produkciju, tika nodibināti kontakti turpmākai savstarpējai sadarbībai.

Latvijas dizaina preču ekspozīcija ir apskatāma Milānā, Opificio 31, Tortona ielā 31, Itālijas Amatniecības un MVU konfederācijas “CNA” paviljonā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā