Vēstnieks Artis Bērtulis uzsver goda konsulu lomu Latvijas un Itālijas attiecību veicināšanā

04.02.2016. 17:47

4. februārī vēstnieks Itālijā Artis Bērtulis Romā organizēja Latvijas goda konsulu Itālijā sanāksmi, lai pārrunātu sadarbības projektus Latvijas un Itālijas divpusējo attiecību turpmākai attīstībai. Atklājot sanāksmi, vēstnieks pateicās goda konsuliem par ieguldījumu Latvijas prezidentūras ES Padomē pasākumu īstenošanā un atbalstu divpusējo kontaktu paplašināšanā. Tāpat vēstnieks norādīja, ka goda konsulu institūts ir svarīgs instruments starpvalstu ekonomisko un kultūras sakaru veicināšanā, un ir īpaši būtisks gadījumos, kad nepieciešama konsulārā palīdzība Latvijas valstspiederīgajiem. Tikšanās laikā A. Bērtulis dalībniekus iepazīstināja ar vēstniecības darba prioritātēm 2016. gadā un apsprieda sadarbību, gatavojoties Latvijas simtgades pasākumiem. Sanāksmes laikā tika pārrunātas aktualitātes konsulārajos jautājumos un iespējas paplašināt efektīvu konsulārās palīdzības sniegšanu. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāja Itālijā Andra Minkeviča iepazīstināja klātesošos ar biznesa un investīciju iespējām Latvijā.

Sanāksmē piedalījās goda ģenerālkonsuls Florencē Nikolo Rozitani Zukerts (Niccolo Rositani Suckert), goda ģenerālkonsule Milānā Patrīcija Sinjorīni (Patrizia Signorini), goda konsuls Bari Kanio Trione (Canio Trione), goda konsuls Vičensā Paolo Nikolusi (Paolo Nicolussi) un goda konsuls Roberto Berni Kanani (Roberto Berni Canani).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā