Itālijas žurnālistus iepazīstina ar tradicionālo un moderno latviešu virtuvi

04.12.2015. 16:52

3. decembrī vēstnieks Itālijā Artis Bērtulis uz pasākumu “Latvija uzaicina vakariņās Itāliju”, kas organizēts sadarbībā ar LIAA un “Live Rīga”, ielūdza populārākos Itālijas gastronomijas žurnālistus un blogerus. 

Lai veicinātu Latvijas produktu atpazīstamību un popularizētu Rīgu kā gastronomijas tūrisma galamērķi, žurnālisti vakariņu laikā tika iepazīstināti ar Latvijas produktiem, kā arī tradicionālām un mūsdienu latviešu ēdienu receptēm. Degustācijas ēdienkarti gatavoja šefpavārs Māris Astičs.

Vakariņu laikā Latvijas Ārējās Ekonomiskās pagaidu pārstāvniecības vadītāja Itālijā Andra Minkeviča iepazīstināja klātesošos ar pārtikas ražošanas uzņēmumiem un to produkciju, savukārt “Live Rīga” vadītāja Vita Jermoloviča pastāstīja par Rīgu kā Eiropas gastronomijas reģionu 2017. gadā.

Itālijas žurnālisti pateicās vēstniecībai par iespēju iepazīties ar Latvijas unikālo gastronomiju un augsti novērtēja šefpavāra Māra Astiča profesionālo darbu.

Vakariņās piedalījās ievērojamākie Itālijas gastronomijas mediju žurnālisti no mediju portāliem un izdevumiem Gamberro Rosso, Roma Today, Scatti Di Gusto, kā arī populārie blogeri Federiko Famozo (Federico Famoso), Braciamiankora–Grigliata vadītājs, kuram sociālajā tīklā Facebook ir 458 tūkstoši sekotāju, un Annaliza Dzordāna (Annalisa Zordan), kuras gastronomijas blogam seko 374 tūkstoši personu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā