Ar Kremerata Baltica koncertu Milānā atzīmē Latvijas prezidentūru

21.04.2015. 18:08

20. aprīlī  Latvijas prezidentūras kultūras programmas ietvarā  pasaulslavenais orķestris  Kremerata Baltica diriģenta Gidona Krēmera vadībā uzstājās ar koncertprogrammu  Milānas konservatorijā. Koncerta programma tika veidota speciāli, lai atzīmētu Latvijas prezidentūru ES Padomē. Koncertā tika atskaņots latviešu komponista Georga Pelēča skaņdarbs „Ziedošais jasmīns” un ārvalstu komponistu darbi. Koncerts ieguva neviltotu publikas atzinību, pulcējot vairāk  nekā tūkstoti klausītāju. Koncertu apmeklēja Latvijas draugi un kultūras pazinēji, Milānas pilsētas administrācijas un diplomātiskā korpusa pārstāvji.

Tāpat 20. aprīlī  vēstnieks Artis Bērtulis uzstājās ar lekciju Milānas Universitātē par Latvijas prezidentūru ES Padomē. Lekcijas laikā vēstnieks iepazīstināja studentus ar Latvijas prezidentūras izvirzītajām prioritātēm, kā arī informēja prezidentūras norisi un sasniegtajiem rezultātiem. Lekcijas noslēgumā vēstnieks atbildēja uz jautājumiem par ārpolitiku, kā arī par gaidāmo Rīgas Austrumu partnerības samitu. Lekciju apmeklēja vairāk nekā 70 studenti.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā