Vēstnieks Artis Bērtulis Maltā informē par Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēm

15.01.2015. 13:26

15. janvārī Latvijas vēstnieks Artis Bērtulis tikās ar Maltas prezidenti Mariju Luīzi Koleiro (Marie Louise Coleiro), premjerministru Džozefu Muskatu (Joseph Muscat), ārlietu ministru Džordžu Vellu (George Vella) un Maltas parlamentāro sekretāru ES fondu un Maltas ES prezidentūras jautājumos 2017. gadā Janu Borgu (Ian Borg), lai iepazīstinātu ar Latvijas prezidentūras ES Padomē aktualitātēm.

Vēstnieks uzstājās arī Maltas parlamenta Ārlietu un Eiropas lietu komisijā un iepazīstināja ar Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēm. Deputāti pauda atbalstu Latvijas prezidentūras izvirzītajām prioritātēm un apliecināja gatavību cieši sadarboties Latvijas prioritāšu īstenošanā. Maltas parlamenta deputāti diskusijas laikā izrādīja padziļinātu interesi par Latvijas prezidentūras plāniem ES ekonomiskās izaugsmes veicināšanā un ārpolitiskajām prioritātēm. 

Vēstnieks A. Bērtulis pastāvīgi rezidē Itālijā, Romā.

                        


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Itālijā
Via Giovanni Battista Martini 13, 00198 Roma, Itālija
Tālrunis: +39 0 688 41 227
Fakss: +39 0 688 41 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/rome

twtr icon-facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā